İçeriğe geç

About Us

Hakkımızda

About Us

Kemer HOTEL; offers accommodation and services to tourism experiences it started in “1981” in Kemer, one of the rare corners of our country.

It hosts European guests from our country and various countries of the world (Russian, Baltic, U.S.A. countries, Germany, Austria and England).With its great restoration and renovation in 1918, it added SPA and Turkish Bath to its structure.Having received training in massage technique, personal care, hygiene and skin care together with our employees, guest health and safety is considered at the forefront, and disinfection practices are carried out daily in our facility without delay.

“AFRODITE” Spa Turkish Bath; The mythological goddess is waiting for you, our esteemed guests, with its modern lighting that has visualized its name and beauty in its interior decorations.

Hakkımızda

Kemer HOTEL ;Turizm deneyimlerine konaklama ve hizmet üretilen ülkemizin nadide köşelerinden Kemer’de “1981” yılında başlamıştır.

Ülkemiz ve Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen (Rus,Baltık,B.D.T ülkeleri,Almanya, Avusturya ve İngiltere başta olmak üzere Avrupalı Misafirlerini ağırlamaktadır. 1918 yılında yaptığı büyük restorasyon ve yenileme ile bünyesine SPA ve Hamam işletmesini eklemiştir. Misafirlerimize cennet vatanımızın eşsiz Türk misafirperverliği yanında;Ruh ve beden dinginliğini aynı anda yaşatabilecek profesyonel ekibiyle kişinin ihtiyacı olan rahatlatıcı masajlar uygulanmaktadır. Masaj tekniği, kişisel bakım,hijyen ve ciltbakımı eğitimlerini almış çalışanlarımızla birlikte misafir sağlığı ve güvenliği ön planda düşünülmüş olup tesisimizde hergün dezenfektasyon uygulamaları aksatmadan yapılmaktadır.

“AFRODİTE” Spa Hamam ; Mitolojik tanrıca ismini ve güzelliğini iç dekorlarında görsellemiş modern ışıklandırması ile siz değerli misafirlerimizi
beklemektedir.

Bize Whatspp'tan Ulaşın !
Bize Ulaşın !
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?