İçeriğe geç

Anti-Cellulite Massage

Anti-Selülit Masajı

Anti-Selülit Masajı

Vücudumuz yapısal olarak hormanlarla canlı görünüm kazanır.Bu aşamada selülit oluşumuna yol açan en önemli etken vücut içerisindeki lokal dolaşım sistemlerindeki bölgesel bozukluklardır.Bunların başında yağ dokusundaki artış ve toksit madde birikimi sayılabilir.Selülit masajı ise sistemin düzensizleştiği bu bölgeleri uyararak (Hızlı ve darbeli vuruş teknikleri ile) lokal dolaşımı aktive eder ve söz konusu lokalizasyondaki dokuların bazı krem ve yağlarla taze oksijen gereksinimi sağlanır.Bölgesel olarak pürüzlü ve hassas ciltlerin görünümü anti -selülit masaj
teknilkleri ile azalmış olur.

Anti-Cellulite Massage

The most important factors that lead to cellulite formation are regional disorders in the local circulatory systems in the body and the increase in adipose tissue, which causes the accumulation of toxic substances. It helps.

АНТИЦЕЛЛЮЛИТНЫЙ МАССАЖ

Наиболее важными факторами, которые приводят к образованию целлюлита, являются региональные нарушения в местных системах кровообращения в организме и увеличение жировой ткани, что вызывает накопление токсичных веществ. Это помогает.

Anti-Cellulite Massage

Die wichtigsten Faktoren, die zur Bildung von Cellulite führen, sind regionale Störungen in den lokalen Kreislaufsystemen des Körpers und die Zunahme des Fettgewebes, die die Ansammlung toxischer Substanzen verursacht. Es hilft.

Bize Whatspp'tan Ulaşın !
Bize Ulaşın !
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?